Multidomain Site Verification (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Domain
et: Domeen

en: Verifications
et: Verifitseerimine
