Multidomain Site Verification (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Next
it: Seguente

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Domain
it: Dominio
