Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to sv translation catalogue (31 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Top
sv: Överst

en: Add
sv: Lägg till

en: Create
sv: Skapa

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Clone
sv: Klona

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Top right
sv: Längst upp till höger

en: Bottom right
sv: Längst ned till höger

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: About
sv: Om

en: Top center
sv: Längst upp i mitten

en: Bottom center
sv: Nederst - centrerad

en: Alternative text
sv: Alternativ text

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
sv: Det maskinläsbara namnet används redan. Det måste vara unikt.
