Mega Slider (MD Slider) (1.5.2) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: px
uk: пікс

en: Update
uk: Оновити

en: Top
uk: Зверху

en: Add
uk: Додати

en: Create
uk: Створити

en: Bottom
uk: Знизу

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Clone
uk: Клонувати

en: ms
uk: мс

en: Get file
uk: Одержати файл

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Slider
uk: Повзунок

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Border style
uk: Стиль рамки

en: About
uk: Про модуль

en: Add Image
uk: Додати зображення

en: Top center
uk: У центрі зверху

en: Bottom center
uk: У центрі знизу

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
uk: Ця машино-читабельна назва вже використовується. Вкажіть іншу.

en: For example: &lt;link href='<strong>http://fonts.googleapis.com/css?family=Roboto+Condensed</strong>' rel='stylesheet' type='text/css'&gt
uk: Наприклад: &lt;link href='<strong>http://fonts.googleapis.com/css?family=Roboto+Condensed</strong>' rel='stylesheet' type='text/css'&gt
