Mega Slider (MD Slider) (1.5.5) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Update
ast: Anovar

en: Top
ast: Cimeru

en: Add
ast: Amestar

en: Create
ast: Crear

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
