Mega Slider (MD Slider) (1.5.5) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Update
ca: Actualitza

en: Top
ca: Part superior

en: Add
ca: Afegeix

en: Create
ca: Crea

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Clone
ca: Clona

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Top right
ca: Part superior dreta

en: Bottom right
ca: Part inferior dreta

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: About
ca: Detalls

en: Top center
ca: Part superior centre

en: Bottom center
ca: Part inferior centre

en: Alternative text
ca: Text alternatiu

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ca: El nom llegible-per-la-màquina ja està essent utilitzat. Ha de ser únic.
