Mega Slider (MD Slider) (1.5.5) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау
