Mega Slider (MD Slider) (1.5.5) - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Top
sl: Na vrhu

en: Add
sl: Dodaj

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: About
sl: O modulu
