Mega Slider (MD Slider) (1.5.4) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Top
bg: Връх

en: Add
bg: Добави

en: Create
bg: Създаване

en: Bottom
bg: Дъно

en: Right
bg: Дясно
