MD WordsCloud (1.0.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: From:
tr: Kimden:

en: About
tr: Hakkında

en: to:
tr: kime:
