MD WordsCloud (1.0.4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Vocabularies
es: Vocabularios

en: Configuration
es: Configuración

en: Requirements
es: Requisitos

en: From:
es: De:

en: Installation
es: Instalación

en: About
es: Acerca de

en: to:
es: hasta:
