MD WordsCloud (1.0.4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Requirements
sv: Krav

en: From:
sv: Från:

en: About
sv: Om

en: to:
sv: till:
