MD WordsCloud (1.0.5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: Configuration
it: Configurazione

en: Requirements
it: Requisiti

en: From:
it: Da:

en: Installation
it: Installazione

en: About
it: Informazioni
