MD WordsCloud (1.0.5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: From:
vi: Từ:

en: About
vi: Giới thiệu

en: Width:
vi: Rộng:
