MD WordsCloud (1.0.5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб

en: to:
be: да:
