MD WordsCloud (1.0.5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Requirements
da: Krav

en: From:
da: Fra:

en: About
da: Om
