MD WordsCloud (1.0.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Requirements
he: דרישות

en: From:
he: מאת:

en: About
he: אודות
