MD WordsCloud (1.0.4) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Requirements
id: Persyaratan

en: Installation
id: Pemasangan

en: About
id: Tentang

en: to:
id: ke:
