MD WordsCloud (1.0.5) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Vocabularies
ru: Словари

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Requirements
ru: Требования

en: From:
ru: От:

en: Installation
ru: Установка

en: About
ru: Информация

en: to:
ru: до:

en: The number of tags to show in this block. Enter '0' to display all tags.
ru: Число тегов, показываемых в блоке. Введите '0' для отображения всех тегов.
