MD WordsCloud (1.0.5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: About
sk: Informácie o

en: to:
sk: do:
