Material Design Bootstrap (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Version
ca: Versió

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Flag
ca: Bandera

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Rating
ca: Valoració
