Material Design Bootstrap (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Version
ja: バージョン

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Attach method
ja: 取り付け方法

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Rating
ja: レーティング
