Material Design Bootstrap (1.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Version
uk: Версія

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Flag
uk: Встановити прапор

en: Usability
uk: Зручність у використанні

en: Usage
uk: Використання

en: About
uk: Про модуль

en: Rating
uk: Рейтинг

en: CSS files
uk: Файли CSS
