Material Design Bootstrap (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Version
ro: Versiune

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Flag
ro: Semnalizare

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre
