Material Design Bootstrap (1.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Version
cs: Verze

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Attach method
cs: Způsob připojení

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
