Material Design Bootstrap (1.0.0-rc2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Attach method
da: Vedhæftningsmetode

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Rating
da: Bedømmelse
