Material Design Bootstrap (1.0.0-rc2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Not installed
fr: Non installé

en: Flag
fr: Marquer

en: Attach method
fr: Méthode d'attache

en: Usage
fr: Utilisation

en: About
fr: À propos

en: Rating
fr: Note

en: CSS files
fr: Fichiers CSS
