Material Design Bootstrap (1.0.0-rc2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Version
it: Versione

en: Not installed
it: Non installato

en: Flag
it: Contrassegno

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni
