Material Design Bootstrap (1.0.0-rc2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Version
vi: Phiên bản

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Attach method
vi: Cách thức đính kèm

en: Usage
vi: Sử dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Rating
vi: Xếp hạng
