Material Design Bootstrap (1.0.0-rc2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Version
tr: Sürüm

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Flag
tr: İşaretle

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında

en: Rating
tr: Derecelendirme
