Material Design Components (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Help
eo: Helpo

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Select all rows in this table
eo: Elektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: Deselect all rows in this table
eo: Malelektu ĉiujn vicojn en ĉi tiu tabelo

en: Drag to re-order
eo: Trenu por reordigi
