Material Design Components (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Help
eu: Laguntza

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Close
eu: Itxi

en: Select all rows in this table
eu: Aukeratu taula honetako lerro guztiak

en: Deselect all rows in this table
eu: Desaukeratu taula honetako lerro guztiak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Drag to re-order
eu: Arrastatu birantolatzeko

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Show row weights
eu: Lerro bakoitzaren pisua erakutsi.

en: Hide row weights
eu: Ezkutatu lerro bakoitzaren pisua

en: You have unsaved changes.
eu: Gorde gabeko aldaketak dituzu.
