Material Design Components (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Help
he: עזרה

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Close
he: סגירה

en: Select all rows in this table
he: בחירת כל השורות בטבלה

en: Deselect all rows in this table
he: בטל בחירת כל השורות בטבלה

en: Changed
he: השתנה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Drag to re-order
he: גרירה לסידור מחדש

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
he: סדר מחדש שורות עפ"י חשיבות מספרית במקום גרירה.

en: Show row weights
he: הצגת משקלי שורות

en: Hide row weights
he: הסתרת משקלי שורות

en: You have unsaved changes.
he: יש שינויים שעדיין לא נשמרו.
