Material Design Components (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Help
is: Hjálp

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Close
is: Loka

en: Select all rows in this table
is: Velja allar raðir í töflunni

en: Deselect all rows in this table
is: Afvelja allar raðir í töflunni

en: Drag to re-order
is: Dragðu til að endurraða

en: (active tab)
is: (virkur flipi)

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
is: Endurraða röðum eftir tölulegu vægi í stað þess að draga þær.

en: Show row weights
is: Sýna línuvægi

en: Hide row weights
is: Fela línuvægi
