Material Design Components (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
