Material Design Components (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Help
lv: Palīdzība

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Select all rows in this table
lv: Izvēlēties visas rindas šajā tabulā

en: Deselect all rows in this table
lv: Noņemt izvēli visām rindām šajā tabulā

en: Changed
lv: Labots

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Show row weights
lv: Rādīt rindu svaru

en: Hide row weights
lv: Noslēpt rindu svaru

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.
