Material Design Components (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Close
nl: Sluiten

en: Select all rows in this table
nl: Selecteer alle regels van deze tabel

en: Deselect all rows in this table
nl: De-selecteer alle regels van deze tabel

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Drag to re-order
nl: Slepen om de volgorde te wijzigen

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
nl: Herschik de rijen op basis van gewicht, in plaats van slepen.

en: Show row weights
nl: Gewicht van rijen tonen

en: Hide row weights
nl: Gewicht van rij verbergen

en: You have unsaved changes.
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.
