Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Author
az: Müəllif

en: Help
az: Dəstək

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Close
az: Bağlı

en: Select all rows in this table
az: Bu cədvəldə bütün sətirləri seçin

en: Deselect all rows in this table
az: Bu cədvəldəki bütün sətirlərin seçimini ləğv edin

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar
