Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Author
bg: Автор

en: Help
bg: Справка

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Select all rows in this table
bg: Изберете всички редове в таблицата

en: Deselect all rows in this table
bg: Откажи всички редове от таблицата

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Drag to re-order
bg: Влачи за промяна на подредбата

en: (active tab)
bg: (активен раздел)

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
bg: Пренареди редовете по тегло, вместо с влачене

en: Show row weights
bg: Покажи теглото на редовете

en: Hide row weights
bg: Скрий редовете с тегло
