Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Help
cs: Nápověda

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Close
cs: Zavřít

en: Select all rows in this table
cs: Označit všechny řádky v této tabulce

en: Deselect all rows in this table
cs: Zrušit označení všech řádek v této tabulce

en: Changed
cs: Změněno

en: Not published
cs: Skryto

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Drag to re-order
cs: Pro přeskupení přetáhněte myší

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
cs: Změňte pořadí řádků pomocí číselné váhy místo přetažení myší.

en: Show row weights
cs: Ukaž váhy řádků

en: Hide row weights
cs: Skryj váhy řádků

en: You have unsaved changes.
cs: Máte neuložené změny.

en: Last saved
cs: Naposledy uloženo

en: Not saved yet
cs: Zatím neuloženo
