Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Author
fi: Tekijä

en: Help
fi: Ohje

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Close
fi: Sulje

en: Select all rows in this table
fi: Valitse kaikki taulukon rivit

en: Deselect all rows in this table
fi: Poista kaikkien rivien valinnat

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Drag to re-order
fi: Järjestele vetämällä

en: (active tab)
fi: (aktiivinen välilehti)

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
fi: Uudelleenlajittele rivit numeerisen painon mukaan vedä-pudota toiminnon sijaan.

en: Show row weights
fi: Näytä rivien painokertoimet

en: Hide row weights
fi: Piilota rivien painokertoimet

en: You have unsaved changes.
fi: Sinulla on tallentamattomia muutoksia.

en: Last saved
fi: Viimeksi tallennettu

en: Not saved yet
fi: Ei vielä tallennettu
