Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Author
gu: લેખક

en: Help
gu: મદદ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Close
gu: બંધ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)
