Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Help
hr: Pomoć

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Select all rows in this table
hr: Označite sve redove u tablici

en: Deselect all rows in this table
hr: Poništi izbor svih redova u ovoj tablici

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Drag to re-order
hr: Povucite kako bi prerasporedili

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
hr: Prerasporedi redove po brojčanoj težini umjesto povlačenja.

en: Show row weights
hr: Prikaži težinu redova

en: Hide row weights
hr: Sakrij težinu redova
