Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Help
ht: Èd

en: Filter
ht: Filtre

en: Changed
ht: Chanje

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
