Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Select all rows in this table
hy: Ընտրել բոլոր տողերը այս աղյուսակում

en: Deselect all rows in this table
hy: Հանել բոլոր տողերը այս աղյուսակում

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Show row weights
hy: Ցույց տալ տողի կշիռները

en: Hide row weights
hy: Թաքցնել տողի կշիռները

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create_content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:
