Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Author
mn: Зохиогч

en: Help
mn: Тусламж

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Select all rows in this table
mn: Энэ хүснэгтийн бүх мөрийг сонгох

en: Deselect all rows in this table
mn: Энэ хүснэгтийн бүх мөрийг сонгохоо болих

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй
