Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Help
ne: सहयोग

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ne: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि सामग्री प्रकारहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। नयाँ सामग्री प्रकार थप्न <a href="@create_content">सामग्री प्रकार सिर्जना पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।
