Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Author
se: Čálli

en: Help
se: Veahkki

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde
