Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Author
sl: Avtor

en: Help
sl: Pomoč

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Published
sl: Objavljeno

en: Close
sl: Zapri

en: Select all rows in this table
sl: Označi vse vrstice v tej tabeli

en: Deselect all rows in this table
sl: Odznači vse vrstice v tej tabeli

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Drag to re-order
sl: Preuredi z vlečenjem
