Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Author
sr: Аутор

en: View
sr: Преглед

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Select all rows in this table
sr: Изабери све редове у овој табели

en: Changed
sr: Промењен

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Drag to re-order
sr: Превуци да би преуредио

en: Show row weights
sr: Прикажи тежине редова
